Gold Ag në duet me këngëtarin e njohur? (FOTO)

Me sa duket, Gold Ag do të vijë sërish në duet.

Kësaj radhe, reperi ka vendosur t’i bashkojë forcat me Shemin e Iliriëve, dhe këtë e ka konfirmuar fotografia të cilën Gold-i e postoi në Instagram.

Gold Ag shihet bashkë me Shemin dhe drejtuesin e MProduction me të cilin artisti bashkëpunon shumë shpesh për videoklipe.

Imazhi nuk ka asnjë përshkrim, por sipas të gjitha gjasave, së shpejti do kemi një duet mes tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *