FOTO/ Kur zhvishet Demi, ‘tërbohen’ fansat…, tregon format bombastike në Ibiza…

Demi Rose po shijon pushimet në Ibiza.  Dhe modelja ka çmendur njerëzit me format e saj bombastike.

Bukuroshka zeshkane e veshur me bikini të kuqe vuri në pah pasuritë e saj. 23-vjeçarja ngriti akoma më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta gushti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *