Aksident në aksin Gjirokastër – Tepelenë, njëri prej drejtuesve ndodhet në spital

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, një mjet tip ‘Benz’ dhe në ‘Audi’ ku si pasojë njëri prej drejtuesve ndodhet në Spitalin Rajonal Omer Nishani në Gjirokastër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *