VIDEO/ Diego Costa shokon Realin

Digo Costa ka shënuar golin e dytë për Atletico madrid në finalen e Supër Kupës së Europës e cila po luhet në Tallin.

Reali kishte arritur që të përmbyste golin e parë me anë të Benzema dhe Sergio Ramos.

Momnetalisht po luhet minuta e 83.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *