VIDEO/ Shënohen dy gola të shpejtë në sfidën, Real Madrid – Milan

Në sfidën Real Madrid – Milan janë shënuar dy gola të shpejtë në “Statiago Bernabeu”.

Të parët në avantazh kalonin Los Blancosit me anë të Karim Benzemas që në minutën e 2′ .

Mbas dy minutash vjen barazimi, ku për Milanin shënon bomberi, Gonzalo Higuain.

Ndeshja është duke u luajtur dhe kronometrohet minuta e 8′.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *