VIDEO/ Real-Milan, shënohet goli i tretë

Real Madrid ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Milanit në “Santiago Bernabeu”.

Ai që ka shënuar është Gareth Bale në minutën e 45+1′.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak minutash pritet të startoj e dyta.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *