FOTO/ Vrau 8 njerëz, vrasësi vlonjat shkruan dhe shan në Facebook

Autori i masakrës së Resulajt në Vlorë, i cili vrau 8 njereëz, Ritvan Zykaj, edhe pse është në ndjekje nga policia, ka komentuar dhe ofenduar në Facebook.

Ai i është përgjigjur njërit prej komentuesve ku shkruan: Cme keni car krImage

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *