E FUNDIT/ Ja kush janë viktimat e ngjarjes së rëndë

Nga informacionet e fundit të mbërritura bëhet me dije se viktimat nga ngjarja e rëndë janë katër gra tre burra dhe një fëmijë i gjini mashkullore.

Ngjarja e rëndë u shënua në Selenisë të Vlorës para pak orësh.

Autori është Ridvan Zykaj 24 vjeç dhe është ende në arrati.

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *