Dyshimet ja ku po fshihet autor i tragjedisë në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një person vrarë 8 persona dhe ka plagosur disa të tjerë me armë zjarri.

Dyshimet e para janë se ngjarja ka ndodhur për shkaqe proënsi dhe viktima i përket të njëjtit fis me autorët.

Ai momentalisht dyshohet të jetë fshehur një një banesë në fshat.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Resulaj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *