VIDEO/ Manchester City-Chelsea, shënohet goli i parë në Superkupën e Anglisë

Në “Wembley” të Londrës po zhvillohet finalja e Superkupës së Anglisë mes Manchester Cityt dhe Chelseat.

Pas 13 minutave lojë, është Manchester City që ka kaluar në epërsi.

Për Cityn ka shënuar sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *