Presidenti Meta përshëndet nga Bjeshkët e Rugovës

Presidenti Ilir Meta është duke shijuar ujin e dëborës dhe ajrin e pastër në Bjeshkët e Rugovës.

Ai ka uruar një të diel nga bjeshkët, ndërsa është shfaqur me atlete dhe sportiv.

Ja çfarë shkruan presidenti Ilir Meta në Facebook:

Të dashur miq, nga Bjeshkët përrallore të Rugovës, mes pishave të larta e livadheve mahnitëse, aty ku ajri i pastër dhe uji i kristaltë i burimeve malore të mbushin me energji, ju uroj të gjithëve një të diel të mbarë.

ImageImage

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *