Modriç “sulmon” anglezët: Na thanë se jemi të lodhur, duhet të jenë të përulur

Edhe një sforco e fundit dhe “Topi i Artë” është i tiji. Dje përballoi një tjetër ndeshje epike kapiteni i Kroacisë, Luka Modriç.

“Ndaj Francës të dielën presim një tjetër ndeshje të madhe, duam Kupën e Botës”.

“Faleminderit për urimet. Luajtëm në mënyrë fantastike dhe e kontrolluam Anglinë. Ata thanë se ishim të lodhur, ishin më të fortë se ne, por ne e treguam në fushë. Do donim ta kishim Modriç fituar ndeshjen përpara shtesës. Jemi krenarë dhe të lumtur”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *