VIDEO/Policia Bashkiake e Lali Erit i sekuestron mallin tregtarit të moshuar

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në të cilën policët bashkiakë të kryqytetit sekuestrojnë perimet e tregtarëve ambulantë.

Në video ka momente konfrontimi fizik mes policisë bashkiake dhe një tregtari ambulant të moshuar.

Ja postimi i plotë i ish-Kryeministrit:

Policia e Lal plehut si vete ai!

Shikoni videon e qytetarit dixhital! Sb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *