FOTO/ Ceremonia e hapjes, Iker Casillas prezanton Kupën e Botës

Ish-kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Iker Casillas, e ka prezantuar trofeun e Kupës së Botës para mijëra tifozëve në stadiumin “Luzhniki”, aty ku Rusia dhe Arabia Saudite do të luajnë sfidën e parë të Botërorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *