Cristiano Ronaldo: Do ta mposhtim Spanjën

Gazetari i AS, Manu Sainz, është takuar me Cristiano Ronaldon para hotelit ku po qëndron Portugalia para ndeshjes së parë në Kupën e Botës me Spanjën, që do të zhvillohet të premten.

Ronaldo, me të zbritur nga autobusi, shkoi drejt gazetarit për ta përshëndetur dhe gjatë diskutimit mes tyre, portugezi i drejtohet Sainzit duke buzëqeshur: “Do ta mposhtim Spanjën”.

https://vidnews.net/video/1528999930259

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *