Video/ “Tërbohen” pushuesit dhe rrjeti, banakierja seksi shfaqet duke…

Seksbomba amerikane Lindsey Pelas është bërë për pak kohë banakierja më seksi në botë.

E quajtur shpesh si biondja më seksi e rrjetit social “Instagram”, Lindsey ka realizuar një video mjaft joshëse për James Thomson, i njohur si JZL.

Fotografi nga Los Angeles i ka dhënë modeles, që është bërë e njohur sidomos falë gjoksit të madh natyral, të gjithë përbërësit e nevojshëm për të përgatitur një margarita – ndërsa ajo është kujdesur për pjesën tjetër.

Ndërkohë videoja e publikuar në “Youtube”, ku Pelas shihet duke tundur koktejin jo vetëm që po shikohet, por edhe po rishikohet shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *