Lajm i fundit/  Rama takon Metën në Presidencë

Kryeministri i vendit Edi Rama është takuar me presidentin Ilir Meta.

Takimi është bërë tek Presidenca dhe ka ndodhur rreth orës 19:00.

Ende nuk dihen motivet e këtij takimi.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *