Merr flakë makina në Elbasan, nuk ka dëme në njerëz

Një makinë ka marrë flakë në ecje e sipër pranë konviktit të studentëve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani”.

Nga informacionet e apra mësohet se nuk ka të lënduar

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *