VIDEO/ E droguar apo jo? Gruaja del dhe shëtit në rrugë, krejtësisht e zhveshur

Një grua ka dalë krejtësisht e zhveshur në mes të lagjes në New Jersey duke ndalur makinat.

Gruaja e paidentifikuar mori vëmendjen e disa fqinjëve në një rrugë në Trenton, ndërsa shëtiste përgjatë trotuarit nudo.

Videoja tregon se ndryshimi i humorit të saj me një buzëqeshje të paarsyeshme dhe zemërimit të menjëhershëm në fytyrë kur banorët e hutuar e pyesin nëse është nën ndikimin e drogës.

Vajza që e filmoi tregoi se gruaja e zhveshur është aq e luhatur sa ngjan me një person të droguar. Pamjet janë bërë virale duke marrë mbi 100 mijë klikime në më pak se 24 orë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *