VIDEO/ Ruçi i pret fjalën Bashës, kryeopozitari live në FB

Kreu i Parlamentit Gramoz Ruçi ka vendosur që të mos lejojë kreun e opozitës Lulzim Basha që të vazhdojë fjalën e tij.

10 minuta pasi nisi fjalën, Ruçi i ndërpreu fjalimin Bashës, i cili po hidhte akuza ndaj qeverisë, Fatmir Xhafajt dhe ministrave të tjerë.

Pas kësaj kreu i PD-së, Lulzim Basha ka vazhduar fjalën e tij duke e transmetuar live në Facebook, siç e shikoni në videon e mëposhtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *