Dështoi me Barcelonën, lojtari gati transferimin në Serie A

Andre Gomes pritet të largohet nga Barcelona, pas përfundimit të këtij sezoni.

“Corriere dello Sport” raporton se mesfushori portugez e dëshiron një transferim në Serie A.

Napoli dhe Juventusi ka shfaqur interesim për mesfushorin.

Napolitanët janë në “pole position” dhe po negociojnë me Barcelonën që kërkon jo më pak se 30 milionë euro.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *