Vlorë/ Sekuestrohet drogë në një gomone

Dy pako me drogë janë sekuestruar në një gomone në afërsi të Karaburunit.

Nuk dihet ende sasia e lëndës narkotike, ndërsa gomonia është 7.5 metër e gjatë me dy motorë të fuqishëm.

Po ashtu në gomone janë gjetur edhe disa bidona me benzinë.

Forcat e policisë kanë nisur hetimet për krehjen e zonës dhe për identifikimin dhe kapjen e poseduesve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *