FOTO/ Protesta te zyra e Xhafajt, tensionohet situata

Një protestë është duke u zhvilluar tek Ministria e Brendshme pas denoncimeve të vazhdueshme të PD-së ndaj ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Pasi protesta nisi e qetë dhe me parrulla kundër qeverisë, protestuesit kanë vendosur disa parrulla te dera e ministrisë.

Por në këto momente ka ndërhyrë policia, duke shkaktuar një përplasje.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *