FOTO/ Naomi Campbell nuk njeh moshë, ja sa seksi duket supermodelja

Naomi Campbell ka qenë, është dhe do të jetë gjithmonë një mit. Bukuria e saj është mahnitëse, sjellja e saj është e paarritshme, eleganca e saj është legjendare.

Këtë e ka treguar sërish në Kanë, e veshur me një fustan të zi që i zbulonte gjoksin, por me mjaft stil ajo nuk ekspozoi asgjë.

Përflitet se ajo do të tërhiqet nga karriera e saj, por kjo femër, edhe pse në moshën 48 vjeçare, është akoma perfekte dhe e paarritshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *