Lajm i hidhur, aksidenti me makinë i merr jetën futbollistit

Një aksident me makinë i ka marrë jetën ish-futbollistit Jlloyd Samuel i cili ka qenë pjesë e Bolton dhe Aston Villas.

Samuel ka qenë edhe pjesë e Anglisë për moshën 21 vjeç

Ai sapo kishte dërguar fëmijët në shkollë dhe teksa po kthehej është përfshirë në një aksident automobilistik ku ka ndërruar edhe jetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *