Arratiset Tahiri? Dylgjeri: Saimiri ka fluturuar për në…

Ylli Dylgjeri përmes një komenti në rrjetin social ka ironizuar ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, për të cilin Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë arrest shtëpie.

“Fluturon… Saja?

Ai i ka të gjitha patentat, të tokës, të detit, dhe të ajrit. Ndërkohë që e ruajnë te dera e shtëpisë, ai ka fluturuar nga ballkoni…Saja Superman”, ironizon Dylgjeri në rrjetin social.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *