FOTO/ Bukuroshja bionde që po “çmend” fansat

Romee Strijd është një modelet më të mira në botë për të brendshme femrash, e cila ka mbi 4 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Dhe  së fundmi biondja seksi 22 vjeç ka promovuar të brendshmet e reja të Victoria’s Secret.

Ajo ka publikuar dy imazhe në Instagram, teksa ka treguar hiret perfekte trupore, duke reklamuar të brendshmet.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *