Çiljeta i kthehet dashurisë së vjetër!

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga shquhet për eksperimentimet që ka bërë me pamjen e saj.

Gjatë kësaj periudhe atë e kemi parë brune dhe me flokë të shkurtra. Por duket se kjo pamje nuk i zgjati shumë.

Këngëtarja i është rikthyer “dashurisë” së saj të vjetër për të qenë bionde. Shikoni si duket Çiljeta me pamjen e saj të re.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *