Angla Martini, e mrekullueshme në set-in e fundit fotografik

Angela Martini ka bërë një set të ri fotografik.

Modelja këtë herë është shfaqur e shtrirë në rërë nga ku duket tejet joshëse dhe ka treguar këmbët e saj të gjata.

Kujtojmë se Angela nuk e ka problem të tregojë linjat e trupit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *