FOTO/ Alketa i bën dedikimin romantik bashkëshortit

April 12, 20180
auto_Screenshot_11523528175.png?fit=900%2C762

Alketa Vejsiu e ka mbrojtur me fanatizëm jetën e saj private ndër vite. Moderatorja nuk ka publikuar asnjë foto me bashkëshortin e saj dhe për familjen ka folur vetëm përmes ndonjë urimi në rrjetet sociale.

Dhe sot si rrallëherë ajo i ka thyer rregullat duke bërë një dedikim mjaft të dashur. Bukuroshja e TV Klan ka publikuar një foto ku shihet teksa i mban dorën një mashkulli dhe i thotë: Të dua!

Ky është dedikimi i parë që Alketa ka publikuar për bashkëshortin dhe mund të themi se ia ka vlejtur pritja.

Image