VIDEO/ Sipër njerëzve për t’u futur në sallën e gjyqit, shihni pamjet nga incidenti në Gjykatën e Tiranës

Momente tensioni dhe situata aspak të zakonshme kanë ndodhur sot në ambientet e Gjykatës së Tiranës, ku deputetë të opozitës por edhe familjarë të personave të arrestuar për protestën në Rrugën e Kombit tentuan të futeshin brenda sallës së gjyqit.

Në video shihet se si një nga familjarët e një nga 23 të arrestuarve, ka hipur sipër njerëzve, madhe edhe forcave të policisë dhe tenton me të hyjë me forcë brenda. Për më tepër shihni videon.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *