VIDEO/ Befason Mourinho, ja gjesti që bëri pas ndeshje

Manchester United ka marrë tri pikë shumë të rëndësishme në javën e 10-të në Premierligën angleze, duke e mposhtur 1:0 Tottenhamin me golin e Anthony Martial.

Fitorja e ka gëzuar tej mase Jose Mourinhon. Në fund të sfidës, Mou iu drejtua kamerave dhe bëri me gisht që të heshtin gjithë atë që e kritikojnë.

“Mbylleni gojën”, ishin fjalët e trajnerit portugez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *