Pas takimit tek “Çadra e lirisë”, Basha kafe me gazetarët

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me gazetarë të njohur dhe drejtues të mediave.

Në ambientet e hotel “Rogner”, afër çadrës së protestës së ngritur nga PD, Basha është fotografuar teksa është takuar me gazetarët; Blendi Fevziu, Andi Bushati, Armand Shkullaku, Nikoll Lesi dhe Baton Haxhiu.

Basha-lesi

Basha me gazetaret

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *