AKTUALITET

VIDEO/ Rrugët me akull dhe dëborë, Tahiri këshillon me video qytetarët

Përmes një video të postuar në rrjetet sociale Ministria e Brendshme këshillon qytetarët se çfarë duhet të bëjnë në rast se bllokohen nga dëbora.

15996777_649943071844475_4931663195103297536_n by revistaime

Vendi ynë, përfshirë edhe Tiranën është përfshirë nga reshje dëbore dhe ngrica që kanë shkaktuar, jo vetëm probleme në qarkullim dhe aksidente, por i ftohti siberian ka marë edhe jetë njerëzish.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top