AKTUALITET

Bora në Tiranë/ Kaos në aeroportin e Rinasit, qindra persona të bllokuar

Reshjet e dëborës që kanë pushtuar Tiranës kanë sjellë probleme dhe një situatë e përshkruar si kaotike në aeroportin e Rinasit.

Qindra persona janë të bllokuar aty prej rreth katër orësh për shkak se ka pasur shtyrje dhe anulime të fluturimeve.

Ndërkohë, në Tiranë reshjet e dëborës kanë sjellë edhe probleme edhe me qarkullimin e mjeteve, duke krijuar një trafik të rënduar.

Janë shënuar edhe disa aksidente, por pa persona të lënduar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top