NDRYSHE

Sadije Berisha: Ja femrat që mund të bëhen Presidente

Sadije Berisha, ish-­bashkeshortja e Shkelzen Berishes, ka treguar femrat që sipas saj bëjnë për Presidente.

Në një status në faqen e saj në “Facebook”, Sadija ka listuar femrat politikane dhe personazhe publike që një ditë mund të udhëheqin Shqipërinë sipas saj.

Kështu, në krye është deputetja e PDIU-­së, Mesila Doda. Pas saj vijnë Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Ajola Xoxa (bashkeshortja e Erion Veliajt) etj.

Sipas Sadije Berishes, keto jane femrat qe kane energjine e duhur per te drejtuar nje dite vendin. Madje, ajo ben thirrje se ka ardhur koha qe grate te qeverisin.

sadija-fb

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top