AKTUALITET

Kapen 89 kg drogë nisur nga Shqipëria, arrestohet shqiptari në Janinë (FOTO)

89 kg marijuanë janë kapur në kufirin greko -shqiptar.

Droga u kap ne fshatin Kardamitsa, Janine. Ne nje mjet qe drejtohej nga nje shqiptar 38¬vjecar, i cili u arrestua, u gjeten dhe u sekuestruan ne portbagazh, 2 canta me 85 pako me 89 kg 250 gram marijuane. Automjeti rezultoi ne pronesi te nje rumuni i cili eshte shpallur ne kerkim.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top