NDRYSHE

Cameron Diaz i dhuron librin personal aktorit shqiptar në Hollywood (Foto)

Marko Caka aktualisht është aktori më i përfolur shqiptar, i cili bën karrierë në Hollywood.
Ditë më parë paralajmëroi filmin e ri, ku do të luajë krahas aktorit të famshëm amerikan Will Smith.

Por, sot aktori shkodran ka publikuar një fotografi teksa ka pranuar një dhuratë prej aktores Cameron Diaz, transmeton Telegrafi.

Aktorja 48-vjeçare i ka dhuruar librin personal “The Body Book”, i cili na mëson se si të ushqehemi, veprojmë, kuptojmë dhe duam trupin tonë.

Kujtojmë se ky libër ka qenë më i shituri në libraritë amerikane në vitin 2014.

markoss

diaz-1

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top