NDRYSHE

VIDEO-SKANDALI/ Banorja e “Big Brother” del lakuriq në edicionin e lajmeve

Një prezantuese televizive ka mbetur e tronditur dhe “gojë hapur”, pasi një grua lakuriq u transmetua drejtpërsëdrejti në edicion.

Ky është momenti kur një grua e zhveshur heq peshqirin e saj, ndërsa edicioni i lajmeve u lidh drejtpërdrejtë me shtëpinë e “Big Brother”.

Gjoksi i gruas doli i tëri në transmetim direkt, teksa po rregullonte peshqirin në dush.

Gruaja lakuriq ishte Melissa Saldivar, një 35-vjeçare nga Houston në Teksas.

Ajo u shfaq në versionin Puerto Rikan të “Big Brother”.

Më vonë televizioni që transmetoi skenën në edicionin e lajmeve shkroi në rrjete sociale: “Gjëra që ndodhin kur transmeton LIVE…”!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top