SHOW BIZ

Rita Ora publikon sërisht foto nudo (Foto)

Këngëtarja shqiptar me famë botërore Rita Ora, po vazhdon me suksesin e saj në arenën ndërkombëtare.

Por, krahas famës me muzikë, ajo vazhdon të kujdeset për dukjen e saj. Rita kohën e fundit vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Edhe sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet se nuk ka veshur asgjë dhe duket mjaftë seksi.

Image

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top