FOTOGRAFI

Kjo është gruaja që po “çmend” internetin me fotot e saj nudo

Njihuni me gruan , bukuria e së cilës është hedhur e zhveshur në Instagram, me fotografitë e pabesueshme në peizazhet e mahnitshme në të cilat ajo paraqitet nudo.

Nuk është çudi që Magdalena Wosinska ka grumbulluar 126 000 ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Në këto fotografi, 34 vjeçarja shihet e zhveshur mbi shkëmbinj, në perëndimin e diellit dhe madje edhe duke u kujdesur për kuajt.

Mail Online Travel na njeh me disa nga pozat më joshëse.


Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top