FOTOGRAFI

Publikoi fotot nudo të gruas së Donald Trump, në pranga fotografi (FOTO)

Pas një investigimi gati dy vjeçar nga Agjensia Amerikane DEA është vënë në pranga 36-vjecari Alexandre De Basseville, fotograf me origjinë nga Zvicra.

Fotografi akuzohet për pastrim ndërkombëtar të parave dhe mendohet se është pjesëtar i një grupi kriminal të përfshirë në trafikimin e armëve dhe të drogës.

Gjithashtu mendohet se ky rrjet trafikimi kishte lidhje me Hollywood-in. Fotografit iu konfiksuan 528.500 dollarë menjëhetë pasi u shpall fajtor nga Gjykata amerikane, shkruan revista Bordo.

Alexandre është fotografi i cili I ka bërë fotot nudo bashkëshortes së Donal Trump, dhe vetëm disa javë më parë ai ishte I ftuar në studion e Arjan Çanit, në emisionin Zonë e Lirë.

Image result for melania trump nude

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top