AKTUALITET

Aksidenti në Laprakë, ndërron jetë një nga vajzat e plagosura

Nga aksidenti i rëndë ndodhi mbrëmë në Laprakë, ku mbetën të plagosur disa persona, ndërsa sot ka ndërruar jetë njera prej vajzave të plagosura.

Vajza që humbi jetën ishte në makinë me 2 persona të tjerë, që janë rëndë në spital.

Aksidenti ndodhi në mesnatë kur dy makina u përplasën me njera tjetrën, pasi njera prej tyre ishte me shpejtësi shumë të madhe dhe kaloi në semafor me dritë të kuqe. Në makinën që kaloi me shpejtësi ishte një shofer dhe dy vajza pasagjere; njera prej tyre nga përplasja doli nga xhamat jashtë ndërsa tjetra u plagos rëndë në fytyrë. Po ashtu u plagos edhe shoferi i makinës tjetër.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top