HOROSKOPI

Horoskopi, 3 Janar 2017

Dashi

Dite me fat do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Yjet do ju ndihmojnë t’i zgjidhni te gjitha problemet qe keni pasur dhe do ndiheni plotësisht te qete. Beqaret duhet ta mendojnë seriozisht një ftese qe do iu behet pasi me vone do pendohen. Financat do dini si t’i keni nen kujdes gjithë kohës kështu qe gjendja do mbetet e kënaqshme. Nuk priten probleme ne këtë sektor.

Demi

Dite fantastike do jete kjo e sotmja për te dashuruarit e sidomos për ata qe sapo e kane filluar një lidhje. Shfrytëzojeni çdo sekonde deri ne maksimum. Beqaret do realizojnë takime mjaft interesante, por do presin edhe pak kohe para se te hedhin hapa. Ne planin financiar keni për te pasur probleme serioze nëse nuk e kufizoni veten dhe nëse shmangni huat.

Binjaket

Do dini si ta menaxhoni me se miri kohen sot ju te dashuruarit dhe do i kushtoni kohen e duhur atij qe keni ne krah. Marrëdhënia mes jush ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te hedhur hapa, megjithatë ftesat për takime do i pranojnë. Buxhetin nuk do arrini dot ta mbani nen kontroll kështu qe here pas here mund t’iu lindin probleme.

Gaforrja

Dite pasionante dhe tejet emocionuese do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Te dy palët mund te bëni surpriza kundrejt njeri-tjetrit. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te ndryshuar statusin e tyre. Edhe ashtu si janë ata ndihen te plotësuar. Financat nuk do jene te këqija pasi do iu rimbursohet edhe një hua a mare prej kohesh.

Luani

Sot do jeni ne humor te shkëlqyer ju te dashuruarit dhe do bëni edhe gjera te çmendura vetëm qe rutina te mos mbizotërojë asnjë çast. Partneri do mahnitet dhe do iu dashuroje me më shume pasion. Beqaret do preferojnë aventurat kalimtare pa menduar për te ardhmen. Ne planin financiar do jeni shume me te logjikshëm dhe do dini si te veproni qe te mos keni probleme.

Virgjeresha

Juve qe jeni ne një lidhje do ju duhet te mundoheni shume sot për te mos e tradhtuar atë qe keni ne krah. Persona interesante dhe mjaft joshës do ju qëndrojnë afër. Beqaret do e kërkojnë ne çdo kënd dashurinë e madhe, por ndërkohë ajo ka qene gjithë këto kohe shume pranë tyre. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse keni për t’u djegur keq.

Peshorja

Ka rrezik qe gjerat te mos shkojnë ashtu si i kishit menduar ju te dashuruarit. Ne disa momente mund te keni edhe debate dhe mosmarrëveshje me partnerin për gjera elementare. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person qe dikur e kane pasur shok klase. Planetët do e favorizojnë tej mase sektorin e financave prandaj gjendja do vije duke u përmirësuar.

Akrepi

marsi ka rrezik te nxisë debatet ne jetën tuaj ne çift. Për shume gjera nuk do bini dakord me partnerin dhe secili do kërkojë te dale e vetja. Beqaret nuk do e mendojnë te ardhmen dhe ka rrezik te hedhin hapa te gabuara. Ne planin financiar duhet te jeni te arsyeshëm dhe te mos hidhni hapa te gabuara. Kryeni vetëm shpenzime për gjerat me te domosdoshme.

Shigjetari

Sot do i shtoni dozat e imagjinatës ju te dashuruarit dhe do e surprizoni ne çdo moment atë qe keni ne krah. Atmosfera do jete fantastike. Beqaret do pëlqejnë shume dike qe sapo është ndare nga një lidhje e gjate. Kujdes sepse plagët e mëdha nuk mbyllen dot shpejt dhe mund te lëndohen edhe vete. Ne planin financiar nuk do i bëni mire llogarite dhe ka rrezik te keni probleme.

Bricjapi

Dite e mërzitshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Për shume gjera nuk do merreni vesh me partnerin dhe nga ana tjetër asnjeri nuk do hape rruge. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë pasi ndihen mjaft mire edhe ashtu si janë. Perspektivat materiale janë te mira. Shfrytëzojeni rastin për te bere edhe ndonjë investim ne fushat qe ju interesojnë.

Ujori

paqja dhe harmonia do mbizotërojë ne çdo moment ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Me partnerin do merreni vesh edhe me shikime. Beqaret nuk do e arrijnë ta gjejnë princin e kaltër, por miqtë nuk do i lënë për asnjë moment ta ndiejnë vetminë. Financat do përmirësohen ne mënyrë te menjëhershme fale një shpërblimi te majme qe do merrni.

Peshqit

Ne jetën ne çift nuk do reshtin konfliktet dhe mosmarrëveshjet. Gjithë kohës do jeni te mërzitur dhe pa asnjë dëshirë për te bere diçka ndryshe. Beqaret do jene gati te bëjnë çdo lloj sakrifice vetëm qe te mos qëndrojnë me te vetmuar. Disa miq do i ndihmojnë jashtë mase. Buxheti nuk do jete i keq kështu qe mund ta kryeni pa frike edhe ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top