Lu i shkruan letër “sekrete” Metës, shihni momentin kur ja jep (VIDEO)

Ambasadori amerikan, Donald Lu ishte sot në një konferencë së bashku me kreun e Kuvendit Ilir Meta, ku foli ndër të tjera për Klement Balilin, i cili ende nuk është arrestuar nga Policia.

Ndërkohë, kamerat e “ABC News” kanë fiksuar një moment kur Donald Lu i shkruan diçka në letër Metës dhe ia kalon.
Kryetari i Kuvendit e lexon letrën dhe shprehet mjaft i habitur. Më pas, ai aprovon diçka me kokë Donald Lusë dhe në fund e gris letrën.
Nuk dihet ende se çfarë i ka shkruar Lu Metës në atë letër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *